Adtech Nedir.

Kategori : Adtech kulananlar

Adtech Nedir, Google adsense ile farkları nelerdir

Adtech aslında yabancı bir reklam firmasının Türkiyede hizmet veren koludur.Eğer web sayfanız varsa çok kısa sürede adtech üyeliği açarak reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz.

http://www.adtech.com.tr

Adtech hesabı açtıktan sonra öncelikle sisteme web sayfanızı kayıt etmeniz gerekiyor. kayıt için size verilen bir satırlık kodu web sayfanızın giriş kısmına yerleştirmeniz yeterlidir.

Daha sonra çeşitli reklam türlerinden birini seçip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Adtech diğer reklam firmalarından farklı olarak gösterim bazlı ve tam sayfa açılan popup reklamlar için de ödeme yapmaktadır.

Yine başka bir hizmet olarak çeşitli zamanlarda yüksek ücretli ürün satışlarından reklam yayınlayanlara % oranına kazanç sağlamaktadır.

Adtech´ in avantajlı yönlerinden biri her türlü web sayfasında reklam yayınlamaya izin vermesidir.

Adtech´in Alternatifi olan Google adsense bazı web sayfalarında reklam yayınlanmasına yasak koyabilir. ve google ilk üyelik anında çok çok uzun bir dönem reklam verecek kişiyi bekletmektedir. Dizi izleme ve mp3 tanıtımı gibi sitelere ise genellikle hiç izin vermemektedir. Adtech üyeliğine ise aynı gün para kazanmaya başlayabilirsiniz.

drekon2009-11-02 21:13:25

phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
Eglence ve Oyun: Gamikro