Üye Bilgileri
Nick:zihdi
İsim:zihdi kılıç
Web sayfası:
Cinsiyet:Erkek
İmza:
Konu sayısı:0
Cevap sayısı:1
Kaç günlük üye1
Son yazdığı Php kodları mesajları
Yazan:drekon  indirdik.com sitesi farklı kişilerden ürün alıp bunu internet üzerinden pazarlayan bir sistemdir. web sayfasında bu ürünlerin tanıtımını yapan kişiler de belirli bir yüzde alarak para kazanır. Siteye üye olmak için başvuru yaparken sözleşmede şöyle bir madde gördüğüm için vazgeçtim. zaten yerli firmaların bu garip sözleşme maddelerinden dolayı rahatsızlık hissettiğim için sizinle paylaşmak istedim. Sözleşmede hep haklı olan taraf olma mantığı nasıl bir kafanın ürünüdür ?   Neyse aşağıda garip iki sözleşme maddesi var. Sitesini incelediğimde 100'den az ürünleri olduğu görülüyor. Bu sisteme üye olup para kazanan var mı ? ciddi dönüş yapıyorlar mı ?  
üyelik sayfası burada:
http://www.indirdik.com/is-ortakligi  Formdaki saçma madde ise şöyle: "İş Ortağı", "İndirdik" tarafından belirlenen sürelerde "İndirdik" tarafından ödemenin yapılmaması halinde işbu sözleşmeyi feshetmeyeceğini ve/veya "İndirdik" aleyhine sözleşmeye ve ödemeye ilişkin edimlerin yerine getirilmediğini iddia etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.Site sahibi olan kişi para ödenmezse sözleşmeyi iptal edemiyor. hiçbir hak iddia edemiyor.

ikincisi bu:Taraflar'ın her biri elektronik posta adresinde değişiklik olması halinde, diğer Taraf'a yeni elektronik posta adresini ve bu yeni elektronik posta adresinin geçerli olacağı tarihi bildiren bir elektronik posta mesajı gönderecektir. Değişiklik bildirilmediği takdirde, eski elektronik posta adresine yapılan tebligat ulaşmış sayılacaktır. Eski posta adresi silindiyse veya bir şekilde ulaşmadıysa tebliğ edilmiş sayıyorlar. muhteşem bir zeka ürünü. Gerçek hayatta mahkeme celbi kişinin eline ulaşmadığı sürece bildirilmiş sayılmazken işler internette olunca havaya attığı bir kağıdı karşıdaki okumuş sayıyorlar. muhteşem.
   
Zaman2012-06-04 16:31:21
Php

phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
Web tasarım ve eğitim kaynağınız.