Üye Bilgileri
Nick:nexem
İsim:sda daf
Web sayfası:
Cinsiyet:Erkek
İmza:
Konu sayısı:13
Cevap sayısı:12
Kaç günlük üye25
Son yazdığı Php kodları mesajları
İstediğim buna benziyor ama bu değil ayrıca kodlar pek belirgin değil benim istediğime çok benziyor ama tam istediğim gibi değil benim istediğimde : Giriş Bölmesinde Şifre ve Güvenlik kodu sorsun istiyorum.  Şifreyi önceden kodların içinde yazdığımız bir şifre olsun istiyorum.    Doğru girdiğimizde her 2 sini giriş yapsın istiyorum. Aslında bu sizin için çok basitir ama ben php den anlamadığım için size soruyorum.
Zaman2012-12-15 13:52:10
Php Php
Siteme bir yönetici giriş sistemi koymak istiyorum fakat üyelik diye bir seçenek olmıyacak sadece adminlerin giriş yapabileceği bir şifre yazma bölümü olacak bunu nasıl yapabilrim acaba ? Önceden kodlar içinde yer alan şifreyi girdiğimde bide altada güvenlik kodu olsun güvenlik kodunu ve şifreyi doğru girdiğimde admin paneline yani admin için yaptığım özel panele bağlansın yanlış girdiğim birşey olursada mesela güvenlik koduysa güvenlki kodunu yanlış girdiniz yazsın bunu nasıl yapabilirim ?  
Zaman2012-12-15 02:38:37
Php Php Giriş Sistemi Nasıl Yapabilirim ?
Bildiğimiz text tabanlı php oyun scripti zor birşey istemiyorum sadece içinde üyelik sistemi olan, 1 2 tane kademe basma binası olan, örneğin: İş yeri diye bina olcak onun kademesini yükseltince saat başı gelen para değişcek mesela kademe 1 ken saat başı 50 tl veriyorsa kademe 2 de saat başı 50 tl vericek bide farklı bir bina istiyorum o binada herhangi birşey olabilir yani detaylı birşey istemiyorum basitcene hemen yazıp dosyasını yollıya bilirseniz kodlarını inceliycem teşekkürler.
Zaman2012-08-15 08:36:31
Php Text Tabanlı Oyun Yapma
benim istediğim flash oyun scripti değil. Bildiğimiz text tabanlı php oyun scripti zor birşey istemiyorum sadece içinde üyelik sistemi olan, 1 2 tane kademe basma binası olan o kademeler sonucu para veya benzer şeyler alınan saat başı bir oyun scripti istiyorum yani detayşlı birşey istemiyorum basitcene hemen yazıp dosyasını yollıya bilirseniz kodlarını inceliycem teşekkürler.
Zaman2012-08-07 02:40:37
Php Php
Arkadaşlar bana bilgi edinme amaçlı çok basit bir web tabanlı oyun scripti verebilirmisiniz scripte mesela basit bir üyelik, avatar, seçme, kademe basma bastığın kademeye göre herhangi altın para gibi birşey gelsin bide düşmanın olsun bir ara internete böyle bir kodlarla yapılmış bir şey vardıda ben şuan bulamıyorum. Saygılar.
Zaman2012-07-31 00:21:09
Php Basit web tabanlı oyun scripti
peki çok teşekkür ederim üstadım çok saol. 
Zaman2012-07-27 17:30:21
Php Php
çok teşekkür ederim hocam yaptım. Bu yaptığımız işlemin adı nedir acaba yani bu konuda biraz bilgi ediniyim değişkenmi bu işlemin adı ? 
Zaman2012-07-27 17:17:36
Php Php
üstadım çok teşekkür ederim ama bir yeri yanlış anlamışsınız bu yaptığımızda yaz.php sayfasına girdiğimde istediğim yazıyı yazıp gönderdiğim de txt dosyasına gidiyor benim yapmak istediğim yaz.php deki yazdığımız yazıyı gönder yazısına tıkladığımda index.php deki marque yazısı değişsin yazdığım yazı olsun istiyorum.   Yani index.php de örneğin marque içinde  Bu site deneme amaçlıdır yazıyor. yaz.php kısmına girdiğimde o kutucuğa ben örneğin : Sitemiz yayındadır yazıcam gönderi tıklayınca index.php deki marque yazısı değişicek yaz.php deki yazdığım yazı olucak yani  Sitemiz yayındadır yazıcak. Onuda açıklarsanız çok memnun olurum yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Zaman2012-07-27 15:58:49
Php Php
Arkadaşlar siteme marque koduyla bir yazı ekliyecem ana sayfasına ve başka bir sayfadan onu değiştirebiliyim istiyorum sitenin kodlarına girmeden. Mesela Ana sayfada istediğim yazıyor başka bir sayfaya giricem örneğin admin paneli orda kutucuk olucak o kutucuğa istediğimi yazıcam tamam yazısını tıklıycam ve o marque yazısı değişecek bunun bir örneğini yaparmısınız bana.
Zaman2012-07-27 14:28:40
Php Php marque yazı yazmak ve bu yazıyı başka bir kısımdan değiştirmek
bununla ilgili bir örnek varmı acaba :)
Zaman2012-06-01 13:53:31
Php Php
Arkadaşlar php de türkçe site yaparken her yapıcağımız sayfa için türkçe karakter kodumu kullanmamız gerekiyor ? Tek seferde bütün sayfalara kodu yazmanın bir yolu yokmu mesela admin panelinden öyle bir eklenti yapsak ? Nasıl yapılır ?
Zaman2012-06-01 01:03:07
Php Php de bir site yaparken her yaptığımız sayfaya türkçe karakter kodumu koymamız gerekiyor
Bir sürü siteye baktım basit php kodları olarak hepsinde değişken, fonksiyon vs yazıyor hiç birinde Renkli eğik yazı nasıl yazılır Arka plan rengi nasıl değiştirilir Yazı Boyutu Nasıl Yazıılır Tablo Nasıl Yazılır Yana satır Atlama Nasıl Yazılır Aşağa Satır Atlama Nasıl Yazılır Gibi basit kodlar yok neden acaba ? Bunları bilenler bana yazarsa çok sevinirim. (Html dili biliyorum)
Zaman2012-06-01 00:59:34
Php Basit Php Kodları
Ben php sayfamın başında mesela resim kullandım burdaki phpkodlari banneri gibi bir üyelik sistemi yapıp sadece adminin admin panelinden kod girmeden gözat seçeneğini tıklayıp açılan dosyalardan masaüstünden istediği resmi seçip kaydet dediğimde banner resmimin değişmesini nasıl sağlarım. Yani sitemdeki banner resmimi değiştirmek istesem sitenin sahibi olduğum için admin panelinden kodsuz nasıl değiştiririm. Bu aradığım kodun adı nedir değişkenmi ?
Zaman2012-06-01 00:45:45
Php Php de Kodsuz değişiklik yapma
Arkadaşlar ben data life yayına sokacam ama bir türlü yayına sokamadım bytehost dan bedava alan aldım ftp den dosyayı gönderiyorum fakat veri adı veya veri tablosu gibi biryerde hata oluyor sanırım siteyi kurunca ekrana error yazısı ve bir kutucuk geliyor. Mysql database kısmında ayarı yanlış yaptığımı düşünüyorum mümkünse bytehostan bedava data engine life yazılımını sitemde nasıl yayınlıyacağımı resimli veya yazılı anlatırmısınız videolu derslere baktım veri tablosu oluşturuyor user ve şifre oluşturuyor ama ben bytehosta öyle birşey bulamadım.Teşekkürler.
Zaman2012-05-29 00:52:29
Php DTHLF Kurulumu
bilen yokmu acaba ?
Zaman2012-05-24 23:54:49
Php Php
arkadaşlar siteyi kurdum fakat eror veriyor tablo oluşturmam gerek veri tablosu ama byethostan nerden oluşturulor bilmiyorum yardım edemiiniz ?
Zaman2012-05-23 14:40:49
Php
Arkadaşlar DTELF ile bir web sitesi yaptım 11 mb lık deneme olarak bir süreliğine bedava domain ve hosting sağlayan bir kaç siteye yüklemeyi denedim fakat 9 mb lık alana kadar yer veriyor çoğu site denemek amaçlı bir kaç resim filen sildim çalışcakmı diye fakat 8.99 mb da bile yüklemedi siteyi bana sitemi yayınlıya bileceğim bedava bir site önerebilirmisiniz.
Zaman2012-05-19 16:37:03
Php Bir web sitesi yaptım sitem 11 mb ve htcasses destekli fakat yayınlıyamıyorum
Data engine life da üst menüler var 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 diye birde sayfanın solunda yan menüler var ben bu menüleri nerden yönetebilirim menülerin adlarını nerden değiştirebilirim ve o menülere yazılar vs nasıl ekliye bilirim menüleri tıklayınca hiç birşey açılmıyor henüz menüler yapılmamış sadece ana sayfa için öyle duruyor. Admin panelinde Sabit sayfa Listesi kısmı var oraya yazdım ama yapamadım nerde hata yapıyorum ?
Zaman2012-04-12 23:39:58
Php DTL Üst Menü Ve Yan Menü İsimlendirme ve Ayarlama
navicet for mysqllu yükledim nasıl çalışoyor acaba
Zaman2012-04-08 11:44:35
Php Php
Xamppe script kurdum script % 100 çalışıyor fakat scripti sildim baştan yükledim install.php den ayarları yaptım şu hata çıkıyor  MySQL Hatası!
------------------------

Döndürülen Hata:
Unknown database 'deneme'  Xamppi sildim baştan yükledim baştan kurdum yine aynı hata oluştu sql dosyası yok ama yükleyip kuramıyorum siteyi tekrar install.php yi tıklayınca bu dosya sunucuda mevcuttur lütfen kontorl ediniz diyor eğer baştan başlamak istiyorsanız cofig.php dosyasını silip tekrar başlayınız diyor ve yine aynısı oluyor Xampp dışında başka programlarda kurdum ama çalıştıramadım script sağlam çalışıyor fakat niye bu hatayı veriyor anlamadım sunucuda dosya bırakmıyorum siliyorum baştan yüklüyorum olmuyor.
Zaman2012-04-08 01:59:50
Php Xampp Kurduğum site çalışmıyor
internete gezerken şunu buldum ama indiremedim.F-Blog Blog Scripti v1.0Açiklama:
Kurulumu:
1-ayar.php dosyasında gerekli düzenlemeleri yapın.
2-.sql dosyasını databaseinize yükletyin
3- Dosyalarınızı FTPnize yükleyin.Özellikleri:
1-Admin Paneli Mevcut.Bu panelden yapabileceğiniz özellikler:
a)Yeni yazı ekleme/silme/düzenleme
b)Yeni kategori ekleme/silme/düzenleme
c)Her sayfanın altında gösterilen banneri ekleme/silme/düzenleme.
d)Yorum sistemi admin onaylıdır.Eklenen yorumları onaylama/silme/onay kaldırma
*Yorum ekleyenin ip adresi kaydediliyor.
e)Yeni link ekleme/silme/düzenleme
f)Yeni yönetici ekleme/silme
e)Admin paneline giriş şifresini değiştirebilme
2-Anasayfa son yazilar gösteriliyor.Kaç yazı gösterileceğini ayar.php nin içinden değiştirebilirsiniz.3-Toplam kategori,yazi ve yorum sayısının tutulduğu istatistik4-Arama bölümü mevcut.5-Admin paneli için giriş
K.adı: admin (Admin adını değiştirmek istiyorsanız sql dosyasından düzenlemelisiniz)
Şifre: admin (Güvenlik amacıyla md5 ile şifrelenmiştir.)
md5(admin)= 21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3
Giriş yaptıktan sonra şifrenizi panelden değiştirebilirsiniz. Bu benim aradığım özelliklere benziyor ama indiremedim. Peki bana önere bileceğiniz üyelikli ve admin paneli olan güzel kendime göre kolay değiş tirebileceğim kullanıcıları banlıya bileceğim script varmı acaba.
Zaman2012-04-01 21:15:16
Php Php
Bana php üyelik sistemi olan, admin yönetici paneli olan güzel bir web sitesi lazım sitenin arkaplanını filen rahat değiş tirebileceğim bir site lazım böyle içinde güzel sözler, resimler gibi menüler olucak isteyen kişiler ona yorum yapa bilicek istemeyenlerde sadece üye olmazlarsa içeriği görücek yorum yazamıycak. Acaba bana böyle bir script tavsiye edebilirmisiniz araştırıyorum ama böyle bir scriptin türü ne dir daha çözemedim blog script diyemi araştırmam lazım elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim script bölümüne baktım ama bulamadım.
Zaman2012-04-01 18:12:05
Php Üyelikli ve Admin Panelli Sağlam Php Web Sitesi Scripti
peki html kodlarının içinemi yazmak gerekli yoksa oda karışık olurmu mesela şöyle <html> <body>deneme</body></html><?php echo "deneme" ; ?>   yoksa html hodlarının içindemi olması gerekir yani </html kapatmadanmı yapamamız gerekir.
Zaman2012-03-27 21:18:01
Php Php
ben araştırıyorum fakat php genel kodlarını bir türlü bulamadım html yi biliyorum html nin hemen bulunuyor ama php yi bulamadım bir türlü tablo nasıl oluşturur yazı nasıl yazılır backround nasıl oluşur bir türlü öğrenemedim bulamıyorum bu kodları php de. Html diliyle siteyi yapsam sitenin başına <?php ve sonuna ?> yazsam içinede html dilini yapsam php olarak sadece üyelik sistemi ve bir kaç şey koysam olurmu.
Zaman2012-03-25 21:34:24
Php Php
Arkadaşlar ben php ile bir site yapmak istiyorum html biliyorum ama php bilmiyorum şimdi php ve html karışık yazılırmı ? siteye üyelik sistemi  ekliyecem en çok onun için php öğrenmem gerekiyor. Php basit kodları neler mesela sayfa title nasıl yazılır kodu ne ? arka plana renk veya resim nasıl konulur kodu ne ? Satır nasıl atlanır kodu ne ? Bir sayfaya hem html hem php karışık yazabilirmiyiz yazarsak nasıl yazarız ve kodumuzun sağlam olduğunu nasıl anlarız ? En kolay php görsel tasarım programı hangisi dw dışında.
Zaman2012-03-25 19:32:23
Php Php ve Html 2 si karışık yazılırmı

phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
Web tasarım ve eğitim kaynağınız.